Trigger

Wymiana opon na felgach stalowych i aluminiowych

Opony stanowią jeden z głównych czynników wpływających na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów w trakcie jazdy po różnych nawierzchniach i w różnych warunkach atmosferycznych. Dlatego tak istotny jest dobór właściwego ogumienia do panujących warunków pogodowych oraz jego terminowa wymiana. Szczególnie przed sezonem zimowym, kiedy jazda na letnich oponach staje się coraz bardziej ryzykowna i niebezpieczna.

Niestety, ze względu na niekończące się kolejki w warsztatach wulkanizacyjnych towarzyszące pierwszym przymrozkom wielu kierowców zwleka z wymianą opon zimowych, ryzykując tym samym zdrowie i życie swoje oraz innych uczestników ruchu. Żeby temu zapobiec wszystkim klientom polecamy rezerwację terminu wymiany z wyprzedzeniem. Zapisy na sezonową wymianę opon przyjmujemy telefonicznie pod numerem 501 717 113 oraz drogą elektroniczną pod adresem duet@oponykraków.pl.

Usługa wymiany opon to nie tylko sezonowe przerzucanie gum na felgach, ale również szereg usług wulkanizacyjnych związanych z dbaniem o odpowiedni stan techniczny kół. Swoim Klientom Duet Kraków oferuje kompleksową obsługę obejmującą:

  • sezonową wymianę opon z możliwością magazynowania opon w warsztacie,
  • wymianę zużytego ogumienia na nowe z możliwością utylizacji starych opon,
  • wymianę opon wynikającą z konieczności serwisowania,
  • wymianę felg,
  • wymianę opon o bardzo niskim profilu.

Obsługujemy opony na felgach stalowych i aluminiowych.